AlanyaEiendom tarafından sağlanan hizmetlerin amacı, Alanya'da mülk satın alan tüm müşterilerimize güvenli ve sağlıklı hizmeti sağlamaktır.
AlanyaEiendom'da bir ev almak için sadece bir başlangıç yapın...
Sayın müşteriler; Alanya'da satın aldığınız dairenin satış sonrası yönetimi için teknik kadromuz ve personelimiz ile satış sonrası hizmet vermekteyiz. 

Satış sonrası destek ve hizmetler
Müşterilerimize satış sonrası destek ve servis vermeye devam edeceğiz. Alanya Eindom satış sonrası hizmetleri, müşterilerimize en uygun hizmeti kendi ülkelerine geri döndüklerinde akıllarında kalan soru işaretlerini gidermek için tasarlanmıştır. Bunlar sunduğumuz hizmetlerden bazıları;

• Daire havalandırma
• Ev kredileri çekmek için destek
• Teknik bakım hizmeti
• Elektrik ve su aboneliği kaydı ve faturalarının düzenli olarak ödenmesi
• Yıllık emlak ve belediye vergisini ödeme
• Oturma izni, noter ve çeviri hizmetleri
• Yasal işlemler için avukat sağlama
• Gerektiğinde doktor ve hastane hizmetleri
• Müşterilerimiz için özel indirimlerle firmalardan beyaz eşya ve beyaz eşya satın alma konusunda yardım
• Müşterilerimizin bulundukları yerden tüm ödemeleri kontrol etmeleri için çevrimiçi servis
• Herhangi bir hasar ve onarım gerekli olduğunda sigorta desteği
• Turistik bölgeler ve geziler konusunda tavsiyelerde bulunma ve destek olma
• Araba kiralama hizmeti
• Havaalanı transferi
• Bir araba ya da motosiklet almak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.
• Eğer bir Türk numarasına sahip ev telefonu veya cep telefonuna ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabiliriz.
• Eğer türkçe öğrenmek istiyorsanız, size en iyi öğretmenleri sunacağız.
Bu hizmetlere sahip olmak istiyorsanız Alanya Eindom'u seçebilirsiniz. 
Her zaman sıcak bir gülümsemeyle sizi karşılayacağız ve müşterilerimizin yüzde 100 memnun olduklarından emin olmak için size birçok hizmet sunacağız.

1.Yeni eviniz için mobilya satın almanıza yardımcı oluruz.
Evinizi satın aldıktan sonra, iç tasarımcımız ile yeni eviniz için mobilya seçmenize ve mobilya almanıza yardımcı olacağız. Türk kahvenizi içerken, birbirinden değişik mobilyaları katalogdan seçebilir veya mobilya mağazaları ziyaretlerinde seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

2-Teknik Servis
Evinizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda (su veya elektrik problemleri gibi) teknik servisimizle problemlerinizi çözüyoruz.
Havaalanı transferi
Havalimanına transfer hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. E-posta ile sipariş gönderebilirsiniz. Uçuş detaylarınızı bize gönderirseniz, size servis ekibimizden havalimanından ve ayrıca dairenizden eve dönme zamanı geldiğinde sizi alacağından emin olabilirsiniz. Aldığımız tüm siparişler e-posta ile onaylanacaktır. Antalya'ya transfer ile yapılan otoyol seyahati, Antalya için 60 €, Gazipaşa için 40 €.

Araba kiralama
Alanya'ya tatil için geldiğinde veya evinizi gezerken araba kullanmak istiyorsanız ve araba kullanmak istiyorsanız, araba kiralamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çeviri
Resmi veya özel belgeleriniz için size profesyonel bir çevirmen bulabiliriz.

Kılavuz
Ziyaret etmek istediğiniz turistik ve tarihi yerlere profesyonel bir rehber ile tur organizasyonu düzenliyoruz. Ayrıca Alanyaeiendom, Alanya'da size yardımcı olmak için şöfor, İngilizce, Norveççe ve diğer dilleri bilen  profesyonel kişiler temin edebilir.

Vasiyet
Bu hizmet size çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayacak ve küçük bir ücret karşılığında tüm gün boyunca (8 saat) kullanabilirsiniz.
Temizleme servisi
Temizlik hizmetimiz, tatilinizin öncesinde, sonrasında veya tatiliniz süresince profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. İsteğiniz üzerine, halı temizliği, katlamalı cam temizliği, ve çamaşır yıkama yapılır. Bütün bunlar özel temizlik malzemeleri ve metaryalleri kullanılarak yapılacaktır.

Gezi hizmeti
Bu bölgede birçok tur sağlayan firmalar var, bu yüzden Türkiye'nin en güzel yerlerinde size rehberlik edecek güvenilir bir ürün yelpazesi seçtik. Bunlar arasında Kapadokya, Side, Aspendos, Pamukkale ve daha birçok yer bulunmaktadır. Tabii ki, Alanya'da günlük geziler de yapabilirsiniz. Dağlarda bir jeep safari ya da Akdeniz'deki mağaraları ziyaret için gün boyunca bir tekne turu gibi. Özellikle kendi müşterilerimiz için benzersiz turlar ve günlük geziler düzenliyoruz.